15-16 CZERWCA: Wycieczka w Świętokrzyskie

Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” informuje, że jak co roku będzie zorganizowana związkowa wycieczka, w tym roku – zwiedzanie regionu świętokrzyskiego w dniach 15-16 czerwca 2024 r.
W związku z powyższym członkowie NSZZ „Solidarność” wyrażający chęć udziału w organizowanej wycieczce zobowiązani są do dnia 29 lutego br. zadeklarować swój udział w biurze Komisji. Prognozowany koszt wycieczki to 400 zł od osoby. W późniejszym terminie, w zależności od liczby osób chętnych do udziału w wycieczce (planowana liczba uczestników – max. dwa autokary), zostanie podana ostateczna cena dla uczestnika, którą należy wpłacić do dnia 31 maja br.
W programie wycieczki m.in. zamek w Chęcinach, jaskinia Raj, Św. Krzyż, zamek Krzyżtopór, zwiedzanie Sandomierza oraz uroczysta kolacja wraz z zabawą integracyjną. Wycieczka organizowana jest tylko i wyłącznie dla członków Organizacji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w ZF Passive Safety Systems Poland Częstochowa.