Rozpoczęcie procesu podwyżkowego

W dniu 15 października 2018 r. odbyło się pierwsze spotkanie zespołu negocjacyjnego Komisji Zakładowej NSZZ “Solidarność” z Dyrekcją ZF TRW Polska Sp. z o.o. w Częstochowie rozpoczynające proces uzgodnienia kwoty podwyżek wynagrodzeń, które mają obowiązywać od dnia 1 stycznia 2019 r.
Podczas spotkania omówiono również sprawy związane z planami produkcyjnymi na najbliższą przyszłość, stan zatrudnienia, absencję chorobową oraz naliczanie wysokości miesięcznej premii produkcyjnej. Dyrekcja przekazała informację, że w najbliższym czasie, prawdopodobnie do końca października br., przekaże stronie związkowej na spotkaniu swoje propozycje dotyczące wskaźnika wzrostu wynagrodzeń dla pracowników ZF TRW Polska Sp. z o.o. w Częstochowie na 2019 rok.
Tutaj publikujemy protokół ze spotkania: link.