Rokowania w celu rozwiązania sporu zbiorowego (cd.)

W dniu 5. lutego br. odbyła się druga tura rokowań Komisji Zakładowej NSZZ “Solidarność” z Dyrekcją ZF TRW Polska Sp. z o.o. w Częstochowie w toczącym się sporze zbiorowym dotyczącym uzgodnienia wzrostu wynagrodzeń dla pracowników, który będzie obowiązywać od 1 lutego 2018 r.
Dyrekcja przedstawiła stronie związkowej nowy projekt porozumienia dotyczącego podwyżki wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę w zakładach ZF TRW Polska Sp. z o.o. w Częstochowie.
W związku z nową propozycją Dyrekcji strona związkowa poprosiła o tydzień na przeanalizowanie projektu porozumienia i podjęcie odpowiedniej decyzji przez władze statutowe Organizacji Zakładowej NSZZ „Solidarność”.
Uzgodniono następny termin spotkania na dzień 12 lutego br., na którym strona związkowa przedstawi pracodawcy swoje stanowisko dotyczące zaproponowanego projektu porozumienia podwyżek wynagrodzeń z dniem 1 lutego 2018 r.
Tutaj publikujemy tekst otrzymanego od Dyrekcji ZF TRW projektu porozumienia.