Rabaty na stacjach paliwowych MOL Polska

MOL Polska Sp. z o.o. (dawniej LOTOS Paliwa Sp. z o.o.) w porozumieniu z Komisją Krajową NSZZ „Solidarność” informuje, iż w lipcu 2023 r. kończy funkcjonowanie programu LOTOS Navigator. Program zostanie zastąpiony aplikacją lojalnościową Grupy MOL. Ale to nie oznacza końca rabatów dla związkowców.
Z uwagi na dotychczasową bardzo dobrą współpracę z NSZZ „Solidarność” MOL Polska Sp. z o.o. obejmie członków Związku preferencyjnymi warunkami w nowym programie. Członkowie Związku rejestrujący się w nowym programie na podstawie danych zarejestrowanych w ofercie Navigator (z użyciem przekazywanych od roku 2018 specjalnych kart) uzyskają 3. poziom statusu użytkownika (w odróżnieniu od klientów spoza organizacji, rozpoczynających korzystanie z nowego programu lojalnościowego od poziomu 1.).
Uruchomienie nowego programu nastąpi po 19 lipca 2023 r.; zarejestrowani użytkownicy kart Navigator będą otrzymywać bieżące komunikaty o nadchodzących zmianach.