Odwołanie turnieju piłki halowej oraz posiedzenia SC ERZ

W związku ze szczególnymi okolicznościami i potencjalnym zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w naszym kraju Prezydium Rady Krajowej Sekcji Przemysłu Motoryzacyjnego NSZZ “Solidarność” w uzgodnieniu z organizacją związkową organizującą turniej postanowiło odwołać turniej piłki nożnej oraz posiedzenie Radę Sekcji zaplanowane na 2-4 kwietnia 2020 r. w Gliwicach.
Posiedzenie Rady Sekcji, jeśli pozwolą okoliczności, odbędzie się w dniu 7-8 maja br., a turniej piłki nożnej razem z posiedzeniem Rady we wrześniu br. w tym samym miejscu. Jednocześnie informujemy, że z tych samych powodów zaplanowane na dzień 17 marca br. posiedzenie SC Europejskiej Rady Zakładowej ZF Group również zostało odwołane.