Koszulki związkowe


Informujemy, że zamówienie dotyczące koszulek typu “polo” (damskie – POPL 200 NAVY, męskie – PORA 210 NAVY) dla członków Organizacji Zakładowej NSZZ “Solidarność” w ZF Automotive Systems Poland, którzy do dnia 10 grudnia br. zadeklarowali chęć ich otrzymania zostało przez Komisję Zakładową złożone i obecnie jest w trakcie realizacji.
Po otrzymaniu koszulek z wykonanym haftem logo firmy ZF zostaną one dostarczone do firmy, która najpóźniej do 15 stycznia 2020 r. zobowiązała się wykonać haft z logo NSZZ “Solidarność” na lewym rękawie koszulki. Możliwym terminem odbioru koszulek w Biurze Komisji Zakładowej lok. 300G przy ul. Rolniczej 33 jest więc 15 stycznia 2020 r. O dokładnym terminie powiadomimy w odrębnym komunikacie.
Jednocześnie informujemy, że następne zapisy dla członków Organizacji Zakładowej NSZZ “Solidarność”, którzy będą zainteresowani otrzymaniem takiej koszulki zostaną przeprowadzone do 15 kwietnia 2020 r. Po tym terminie zostanie złożone ponowne zamówienie na wykonanie koszulek z haftem logo firmy ZF i logo NSZZ “Solidarność”.

Umieszczony w Aktualności

« »