Zmiana terminów oceny rocznej i wypłaty podwyżki

Komisja Zakładowa NSZZ “Solidarność” informuje wszystkich pracowników ZF TRW Polska Sp. z o.o. w Częstochowie, że od 2019 roku ulegnie zmianie data podwyżki. Podwyżka wynagrodzeń dla pracowników będzie przyznawana z dniem 1 stycznia (a nie jak dotychczas od 1 lutego).
W związku z powyższym;
• Rozmowy oceniające z pracownikami zakończą się w grudniu 2018 r.
• W okresie przejściowym ocena pracy pracowników będzie dokonywana za okres od stycznia do listopada, w kolejnych latach za okres grudzień roku poprzedniego-listopad danego roku
• Absencja chorobowa przy ustalaniu podwyżki w 2019 r. wyjątkowo będzie brana za okres 11 miesięcy, czyli od stycznia do listopada 2018 r. W kolejnych latach: grudzień-listopad.
• Wypłata uzgodnionej ze stroną związkową podwyżki planowana jest wraz z wynagrodzeniem 10 lutego 2019 r.