Vouchery z 86% rabatem dla członków ZwiązkuKomisja Zakładowa NSZZ “Solidarność” w ZF Automotive Systems Poland informuje, iż istnieje możliwość zakupu dla członków Związku voucherów na tygodniowe pobyty dla 4 lub 9 osób z 86% rabatem w sześciu nadbałtyckich ośrodkach wypoczynkowych (patrz na grafikę powyżej) firmy Holiday Park & Resort.
Ceny voucherów: 7 dni w domku (9 osób) – 449 zł; 7 dni w apartamencie (4 osoby) – 349 zł. Uwaga: kwoty netto, trzeba doliczyć 23% podatku VAT. Vouchery można wykorzystać w ciągu 5 lat wyłącznie w następujących terminach: w kwietniu, od 4 maja do 31 maja, od 1 do 14 czerwca (z wyłączeniem Bożego Ciała), we wrześniu oraz od października do marca w Rowach i Pobierowie w apartamentach. Dodatkowe opłaty: opłata klimatyczna ok. 2 zł za os./dzień, media według zużycia (woda i prąd), jednorazowa opłata za sprzątanie 150 zł brutto, kaucja (100% zwrotna) – 750 zł. Obowiązuje zakaz handlu voucherami w internecie.
Oferta może zostać zrealizowana, jeśli zbierze się grupa osób, które zakupią co najmniej 30 voucherów. Rezerwacja zakupu voucherów dla członków Związku w siedzibie Komisji Zakładowej NSZZ “Solidarność”, lok. 300G w budynku przy ul. Rolniczej 33.
Prezentacja oferty w pliku: LINK. Strona internetowa: LINK.

Umieszczony w Aktualności

« »