Podwyżki wynagrodzeń

Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w TRW Polska sp. z o.o. w Częstochowie informuje wszystkich pracowników, że do dnia 10 grudnia 2014 roku nie została uzgodniona żadna kwota podwyżki wynagrodzeń, które mają obowiązywać od dnia 1 lutego 2015 roku. Drugie spotkanie w powyższej sprawie zaplanowane jest z Dyrekcją w dniu 16 grudnia 2014 roku. Informacje przekazywane przez niektórych pracowników, że została ustalona i uzgodniona ze Związkami oraz Dyrekcją podwyżka w kwocie 30 złotych jest informacją nieprawdziwą.

Każde przekazywane takie informacje przez niektóre osoby, że Związki Zawodowe porozumiały się już co do wysokości podwyżki, układają się z pracodawcą przed przejęciem zakładów TRW przez ZF są nieprawdziwe, szkalujące Związek Zawodowy wśród załogi oraz świadczą o złej woli z ich strony, lub po prostu z „głupoty” lub niewiedzy.

Negocjacje wzrostu wynagrodzeń dopiero się rozpoczęły, po ich zakończeniu Związek Zawodowy poinformuje pracowników za pośrednictwem stosownych komunikatów.

Na dzień dzisiejszy nie zostało nic uzgodnione i podpisane w kwestii przyszłorocznej podwyżki wynagrodzeń dla pracowników TRW Polska sp. z o.o. w Częstochowie.