Pikieta przed siedzibą Zarządu Spółki LIDL Polska

Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w TRW Polska Sp. z o.o. w Częstochowie informuje, że 9 września (we wtorek) przed siedzibą zarządu spółki Lidl Polska, a zarazem jej centrum dystrybucyjnym w Tarnowie Podgórnym koło Poznania, zostanie przeprowadzona pikieta. Pikieta odbędzie się w ramach kampanii związkowej mającej na celu ustanowienie dialogu z pracodawcą, uznanie organizacji zakładowej, poprawę warunków pracy oraz przywrócenie do pracy zwolnionych działaczy związkowych. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do członków Organizacji Zakładowej NSZZ “Solidarność” o  udział w przeprowadzanej pikiecie. Prosimy wszystkie  zadeklarowane  osoby  chętne do udziału w pikiecie o powiadomienie do 8 września Działu Rozwoju Związku Regionu, tel. 34 360 55 77, 607 193 244, e-mail: drz.czest@solidarnosc.org.pl. Transport z miejsca zbiórki godz. 7.00 parking  (Rynek Wieluński) zapewnia Zarząd Regionu Częstochowskiego NSZZ „Solidarność”.