Nowe elektroniczne legitymacje dla związkowców

legitymacja-elektroniczna-2017Trwa druk nowych elektronicznych legitymacji związkowych dla członków NSZZ “Solidarność”. Na podstawie nowej legitymacji będzie weryfikowana przynależność związkowa w biurach Regionów, np. w ramach porad prawnych.
Użytkownicy nowej legitymacji skorzystają z przywilejów związanych z jej posiadaniem. Wraz z wprowadzeniem elektronicznej legitymacji zapowiadany jest nowy program rabatowy dla związkowców, w którym ma wziąć udział m.in. wielka firma paliwowa oraz jedna z ogólnopolskich sieci supermarketów.
W celu uzyskania nowej legitymacji członkowie organizacji związkowej muszą podpisać wypełniony przez władze wykonawcze organizacji wniosek, który można otrzymać w biurze Komisji Zakładowej. Komisja Zakładowa na podstawie zebranych wniosków dokona zamówienia na wyprodukowanie legitymacji przez Komisję Krajową.