MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2017: Częstochowa do Warszawy


W sobotę 11 listopada, jak co roku, ulicami Warszawy przejdzie Marsz Niepodległości – największy patriotyczny marsz w Europie.
Kolega Jerzy Świeboda (tel. 607 19 33 49) organizuje dla członków i sympatyków NSZZ “Solidarność” wyjazd do Warszawy w celu wzięcia czynnego udziału w Marszu Niepodległości. Wyjazd o godz. 10.00 z Rynku Wieluńskiego, zapisy w sekretariacie Regionu (ul. Łódzka 8/12, tel. 34 360 55 70), przy zapisie należy podać numer telefonu, adres, oraz PESEL – do celów ubezpieczeniowych, koszt wyjazdu wraz z ubezpieczeniem – 40 zł. Przypominamy o zabraniu flag oraz elementów ubrania w barwach narodowych.
Spotkajmy się w Warszawie, by zamanifestować naszą narodową dumę i przywiązanie do suwerennego państwa polskiego. Niepodległa Polska to wartość bezcenna. Naród silny i nowoczesny musi kształtować swój byt w niezależnym państwie, będącym podmiotem, a nie przedmiotem stosunków międzynarodowych. Prawdziwie suwerenna, oparta o solidne fundamenty narodowej tożsamości i przywiązania do tradycji, Rzeczpospolita to najlepszy gwarant sukcesu – zarówno całego społeczeństwa, jak i poszczególnych jednostek. Start Marszu o godz. 15.00 – Rondo Dmowskiego, zakończenie na błoniach Stadionu Narodowego – ok. godz. 19.00.

Umieszczony w Aktualności

« »