KADENCJA 2018-2022: Wybory delegatów związkowych

Zakładowa Komisja Wyborcza informuje członków NSZZ “Solidarność”, że w dniach od 15 stycznia do 2 lutego 2018 roku na stołówkach zakładowych zostaną przeprowadzone wybory na delegatów w poszczególnych okręgach Organizacji Zakładowej w ZF TRW Polska Sp. z o.o. w Częstochowie według następującego klucza wyborczego:
Okręg wyborczy nr 1 – 4 miejsca mandatowe
Okręg wyborczy nr 2 – 4 miejsca mandatowe
Okręg wyborczy nr 3 – 4 miejsca mandatowe
Okręg wyborczy nr 4 – 3 miejsca mandatowe
Okręg wyborczy nr 5 – 3 miejsca mandatowe
Okręg wyborczy nr 6 – 1 miejsce mandatowe
Okręg wyborczy nr 7 – 1 miejsce mandatowe
Okręg wyborczy nr 8 – 5 miejsc mandatowych
Okręg wyborczy nr 9 – 9 miejsc mandatowych.
Członkowie związku zawodowego głosujący w poszczególnych okręgach wyborczych dokonują zakreśleń na kartach do głosowania w liczbie nie większej niż liczba kandydatów, która przypada na poszczególny okręg wyborczy.
Przykład: Okręg wyborczy Nr 1 – zakreślamy na karcie do głosowania znakiem “x” – nie więcej niż 4 kandydatów. W przypadku zakreślenia na karcie do głosowania większej liczby kandydatów niż liczba mandatów głos będzie nieważny!!! Termin Zakładowego Zebrania Delegatów zostanie ustalony po wyborach delegatów i zostanie podany przez Komisję Zakładową w odrębnym komunikacie.