29 SIERPNIA: Obchody 35-lecia “Solidarności”

Region Częstochowski NSZZ “Solidarność” zaprasza Organizacje Zakładowe i Związkowców na centralne obchody 35-lecia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego “Solidarność” (całodniowy festyn i koncert), które odbędą się w Gdańsku w sobotę 29 sierpnia br.
Zarząd Regionu dysponuje dużą liczbą wejściówek oraz – na dzień dzisiejszy – 60 miejscami noclegowymi, zarezerwowanymi w ośrodku w Gdańsku-Sobieszewie. Koszt pobytu w tej lokalizacji (2 noclegi, 1 obiadokolacja, 2 śniadania) wynosi 150 zł od uczestnika. Wejściówki i dojazd – gratis, wyjazd z Częstochowy 28 sierpnia, powrót – 30 sierpnia). Zapisy w sekretariacie biura Regionu przy ul. Łódzkiej 8/12, tel. 34 360 55 70. Decyduje kolejność zgłoszeń.
W razie większej liczby osób chętnych na wyjazd, Region będzie starał się zorganizować noclegi także dla tej grupy osób.