29 SIERPNIA: Obchody 35-lecia “Solidarności”

35_lat_nszz_s_logo_oficjalne_600Komisja Zakładowa NSZZ “Solidarność” w TRW Polska sp. z o.o. w Częstochowie informuje związkowców, którzy zadeklarowali chęć udziału w centralnych obchodach 35-lecia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego “Solidarność” (całodniowy festyn i wieczorny koncert – wystąpi m.in. Chris de Burgh) w Gdańsku w sobotę 29 sierpnia br., że od 10 lipca należy wpłacać w biurze Komisji Zakładowej kwotę 150 złotych jako całkowity koszt uczestnika (2 noclegi zarezerwowane w ośrodku w Gdańsku-Sobieszewie, 1 obiadokolacja oraz 2 śniadania).
Wyjazd z Częstochowy 28 sierpnia, powrót – 30 sierpnia. Dokładną godzinę wyjazdu oraz program uroczystości podamy w późniejszym terminie.